Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Fuar Alanımızı Ziyaret Etti

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ta ISK-SODEX 2016’da ki fuar alanımızı ziyaret edenler arasındaydı. Bakan Fikri Işık, Soler&Palau Yönetim kurulu başkanı Juan Manuel Lecue Yuste ve AFS Yönetim kurulu başkanı Zeki Poyraz ile uzun süre iklimlendirme sektörü hakkında sohbet etti. Bakan Işık standımızdaki S&P AFS ürünlerini inceledikten sonra ziyaretçiler tarafından da yoğun ilgi gören S&P Jet fanlarının tanıtıldığı sanal gerçeklik uygulaması VR’ı deneyimledi.

Diğer Haberler

S&P Geleceğin Havalandırma Sistemleri ile ISK-SODEX 2021 İSTANBUL fuarında
Soler&Palau "Geleceğin havalandırma sistemleri" sloganıyla 29 Eylül – 2 Ekim 2021 Ekim tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilen ISK-SODEX 2021 İSTANBUL fuarında yerini aldı. Fuar açılışının ardından Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa VARANK, Bakan Yardımcısı Hasan BÜYÜKDEDE, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail GÜLLE ve İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) Başkanı Mehmet Şanal S&P AFS standını ziyaret ettiler. [...]
S&P AFS ISK-Sodex 2018 İstanbul Fuarında

ISK-Sodex İstanbul 2018 Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. Açılışın ardından standımızı ziyaret eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki, AFS Boru Sanayi A.Ş. Genel Müdür Zeki Poyraz ve S&P AFS Genel Müdürü M. Zahid Poyraz ile fuar ve HVAC-R sektöründeki gelişmeler hakkında sohbet etti.

S&P Akademi’de İkinci Dönem Eğitimleri Başladı

Havalandırma alanında standartları yükseltmeyi hedefleyen S&P Akademi, ikinci dönem eğitimlerine başladı. S&P AFS Beysan’da 21 Ekim Cumartesi günü S&P AFS Genel Müdür’ü M. Zahid Poyraz tarafından “Flexible Hava Kanalları” eğitimi verildi.

S&P AFS’de Ürün Tanıtım Günleri Başladı

Havalandırma alanında standartları yükseltmeyi hedefleyen S&P Akademi, ikinci dönem eğitimlerine başladı. S&P AFS Beysan’da 21 Ekim Cumartesi günü S&P AFS Genel Müdür’ü M. Zahid Poyraz tarafından “Flexible Hava Kanalları” eğitimi verildi.

S&P AFS 2017 Sodex Ankara Fuarında

2017 Sodex Ankara Fuarı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki’nin katılımıyla açıldı. Açılışın aradından fuar standımızı ziyaret eden Sayın Bakan, S&P AFS ve AFS firmalarının yöneticileri Celal Poyraz, Zeki Poyraz ve Zahid Poyraz ile fuarı ve sektörel gelişmeleri değerlendirdi.

S&P AFS Havalandırma Sistemleri Teskon+Sodex 2017’de

İki yılda bir Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi Teskon ile birlikte İzmir’de düzenlenen Sodex Fuarı’na bu yıl ilk kez S&P AFS Havalandırma Sistemleri A.Ş. olarak yeni kimliğimizle katılıyoruz.

VR Uygulamasına Yoğun İlgi

S&P’nin sanal gerçeklik uygulaması V-Realvent, SODEX 2016’da ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Sodex 2016 Fuarındaydık

S&P AFS Havalandırma sistemleri A.Ş olarak ilk kez, iklimlendirme ve tesisat sektörünü buluşturan dünyanın en büyük fuarlarından olan ISK-SODEX Fuarında 400 metrekarelik standımızla yerimizi aldık.